Panoramatický rentgen

Naše ordinace je vybavena nejmodernějším digitálním panoramatickým rentgenem Orthoralix 9200 DDE. Digitální panoramatický rentgen s přímou digitalizací obrazu plně robotický, rentgen polohují servomotory, které umožní maximálně přesné snímání dané oblasti pomocí 3 laserů využívá nejmodernější technologie CCD senzoru maximální kvalita snímaného obrazu o 80% nižší dávka záření ve srovnání s klasickým panoramatickým rentgenem.

 

Digitální intraorální rentgen

Každá z našich 3 ordinací je vybavena digitálním rentgenem, který odhalí nejen skryté kazy, ale i další onemocnění spojená se zuby.

 Diagnodent

Přístroj pro detekci začínajících kazů, který pracuje na principu laserového paprsku. Dokáže rozeznat i velikost kazu a je neškodný pro děti a těhotné ženy.

Operační mikroskop

Mikroskopická stomatologie je poměrně mladý obor v zubním lékařství. V našem dentálním centru však reagujeme na nejmodernější trendy ve světové stomatologii. Snažíme se naši práci neustále zkvalitňovat. Jednou z cest je i využití operačního mikroskopu při práci v ústní dutině. Vsadili jsme na kvalitu. Máme k dispozici mikroskop Leica M320 v nejvyšší možné výbavě.

 Dentální chirurgický laser

Naše ordinace je vybavena špičkovým diodovým laserem Epic 10 firmy Biolase. Toto zařízení umožňuje provádět chirurgické zákroky na měkkých tkáních dutiny ústní bez použití klasického chirurgického náčiní. Nemusíte se tak bát žádných nůžek, skalpelů ani šití. Rána během výkonu ani po něm nekrvácí a hojení probíhá s minimem komplikací. Během výkonu je samozřejmě podána lokální anestezie. Nejvíce se v naší praxi osvědčil v případě frenulectomií, odstraňování drobných nezhoubných výrůstků  na sliznici úst a odkrývání vhojených implantátů.