_DSC7976Dentální centrum SKY DENT vzniklo v roce 2014 sloučením zavedených stomatologických ordinací MUDr. Martina Mikšovského a MUDr. Ivany Roubičkové. V současné době působí v nově zrekonstruovaných prostorách v Bezručově ulici v Kolíně. Staráme se přibližně o 3500 registovaných pacientů a naše služby zahrnují celé spektrum stomatologických výkonů. Od prevence a dentální hygieny, až po vysoce specializované chirurgické zákroky.

Individuální přístup

Na základě důkladného vstupního vyšetření stanovíme priority a sestavíme léčebný plán. U každého pacienta je přizpůsoben jeho potřebám a požadavkům, časovým i finančním možnostem. Doba Vašeho ošetření je vždy zvolena tak, aby poskytovala dostatečný prostor pro dosažení maximální kvality prováděného výkonu.

Široké spektrum výkonů

Ošetření kazu a estetika: bílé i amgalgámové výplně, korekce anomálií, bělení zubů. Korunky a můstky v různých provedeních a cenových relacích, dle použitého materiálu. Endodoncie: léčení kořenových kanálků. Náhrady chybějících zubů: implantáty, pevné i snímatelné náhrady. Hygiena: odstraňování pigmentů a zubního kamene, profesionální čištění zubů, instruktáž a nácvik správné péče o zuby. Komplexní léčba dásní a paradentózních zubů.

Ošetřujeme Vás s citem. A hlavně – bezbolestně!

Zapomeňte na touhu po narkóze. Místní znecitlivění (lokální anestézie) uspokojí plně Vaši potřebu „nevnímat bolest“ a přitom zbytečně nezatěžuje Váš organismus. Celé ošetření tak získá klidný a pohodový průběh. A navíc – je daleko rychlejší!

Profesionalita nejvyšší úrovně

Průběžně sledujeme současné trendy ve vývoji zubního lékařství. Naše pravidelná aktivní účast na zahraničních kongresech a kontinuální vzdělávání Vám přináší novinky v oblasti lékařských postupů, moderních materiálů a přístrojového vybavení od renomovaných firem. MUDr. Martin Mikšovský se zároveň podílí na výuce studentů stomatologie na Výzkumném ústavu stomatologickém 1. Lékařské fakulty Karlovy univerzity.